trende

HYTERA PNC360 SİM KARTLI POC TELSİZ PNC 360

24.05.2021
1.430
HYTERA PNC360 SİM KARTLI POC TELSİZ PNC 360

Hytera PNC360 PoC Telsizi oteller, süpermarketler, üretim tesisleri, lojistik, ulaşım ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Mobil ağların yaygınlaşması ve terminal endüstrisinin kademeli olarak gelişmesiyle birlikte, PoC Telsizler benzeri görülmemiş fırsatlar sunuyor.

PNC360 hafif tasarıma sahiptir, vücut ağırlığı sadece 170g’dır, tek taraflı düğme düzeni, kullanımı kolaydır. Büyük boyutlu PTT düğmesi, yanlışlıkla dokunma riskini önler

 Hassas sevk ve verimli komut

PNC360, Beidou, GPS ve Beidou + GPS’yi üç hassas konumlandırma modunu destekleyebilir (isteğe bağlı işlev) Hytera HyTalk platformu ile, kullanıcıların dış mekan sahnelerinde konumlandırma ihtiyaçlarını karşılamak ve hedeflerin doğruluğunu sağlamak için daha doğru ve hızlı konumlandırma hizmetleri sağlayabilir

Yüksek ve Net Ses

Hytera‘nın distorsiyon optimizasyon patenti ile birlikte PNC360 dahili maksimum 3W yüksek güçlü hoparlörler, 36mm ultra yüksek hassasiyetli hoparlörler gürültülü sokaklarda, gürültülü fabrikalarda ve diğer sahnelerde ses kalitesini mükemmel şekilde geri yükleyerek çağrıları daha net hale getirebilir.

Sektörde yılların birikimi ve katı yapısal süreç gereksinimleri ile PNC360 sağlam bir kaliteye sahiptir. Arka kapak, yüksek güvenilirlik ve dayanıklılığa sahip, 400.000 kez PTT düğme testinden geçmiş su geçirmez bir lastik halka ile donatılmıştır . Gövde IP54 standardını karşılar, çıplak metal 1,2 metre düşmeye karşı dayanıklıdır ve sıkı sıcaklık, toz, nem ve titreşim testlerinden geçmiştir. Yağmur, kum ve aşırı yüksek (düşük) sıcaklık gibi zorlu koşullarda bile PNC360, kullanıcılara yüksek kaliteli istikrarlı iletişim ve engelsiz iletişim deneyimi sunmaya devam edebilir.

HYTERA PNC360

Herhangi bir zamanda bekleme modunda uzun ömürlü pil ömrü

Küçük boyut büyük enerji içerir. PNC360, algoritma optimizasyonu için Hytera HyTalk platformu ile 4000mAh büyük kapasiteli lityum pil kullanır. Çalışma süresi, kullanıcıların uzun vadeli iş ihtiyaçlarını karşılayabilecek 48 saate (10-10-80 standart) ulaşabilir . Aynı zamanda PNC360, 2A hızlı şarjı destekleyen Type-C şarj veri portu ile donatılmıştır ve uzun süre beklemekte olan şarjlara veda eder.

İnternet
Frekans bandıTDD-LTE: B34 / B38 / B39 / B40 / B41 FDD-LTE: B1 / B3 / B5 / B8 GSM: B3 / B8
donanım
işletim sistemiRTOS
Veri deposu16 MB RAM + 8 MB ROM
Boyutlar (yükseklik * genişlik * kalınlık)104 mm * S4,6 mm * 26 mm
ağırlıkYaklaşık 190g (arka klips dahil)
Ekran1,77 inç (dokunmatik olmayan ekran, 160 * 128)
SIM kart1 Nano SIM
Konumlandırma (isteğe bağlı)İsteğe bağlı ayrı GPS, ayrı Beidou, GPS ve Beidou
Harici arayüzTypeC arayüzü, 3,5 mm kulaklık
batarya4000mAh, çıkarılabilir
şarj yöntemiC tipi şarj
hoparlör2W (nominal) / 3W (iii büyük)
Çevresel standartlar
çalışma sıcaklığı aralığı-20 ° C ile + 60 ° C
Saklama sıcaklığı aralığı-30 ° C ile + 70 ° C
ESD (elektrostatik koruma sınıfı)IEC 61000-4-2, (ESD) ± 12 kV (Hava); ± 8 kV (Kontak)
Toz geçirmez ve su geçirmezIP54
Düşmeyi önleme1,2 milyon
Sertifikasyon
SertifikasyonSRRC \ CCC \ CTA

Yüksek sesle ve net sesli interkom Gürültülü bir ortamda ses kalitesini mükemmel şekilde geri yükleyen ve net sesli interkom sağlayan, maksimum 3W (2W olarak derecelendirilmiş) yüksek güçlü dahili hoparlör. 3 metre ötede uğultu bastırmanın farkına varın, telsizler arasındaki karşılıklı etkileşimi etkili bir şekilde önleyin, gürültüden uzak durmanıza ve sakin bir şekilde çalışmanıza izin verin.

Doğru konumlandırma ve verimli planlama *Hedeflerin doğru konumlandırılmasını ve izlenmesini sağlamak için isteğe bağlı ayrı Beidou, ayrı GPS, Beidou ve GPS kombine konumlandırma modları Arka uç komuta merkezi, birleşik ve verimli komuta ulaşmak için herhangi bir zamanda cephe personelinin konumunu kavrayabilir.

Küçük ve taşınabilir, avucunuzun içine sığar170g ince ve hafif gövde, tek taraflı düğme düzeni, büyük boyutlu PTT düğmesi, bağımsız acil durum alarm düğmesi, mat doku gövdesi ve size daha rahat bir çalışma deneyimi sağlamak için mükemmel işlem detay tasarımı.

Herhangi bir zamanda bekleme modunda uzun ömürlü pil ömrü4000mAh yüksek kapasiteli lityum pil kullanarak, sesli interkom 48 saate (10-10-80) kadar dayanabilir ve uzun vadeli çalışma ihtiyaçlarınızı karşılar. Type-C şarj veri portu ile donatılmış, 2A hızlı şarjı destekler, şarj için uzun süre beklemeye veda edin.

Süper kaliteli ve dayanıklıIP54 standardını karşılar ve çıplak metal 1,2 metre düşmeye karşı dayanıklıdır.Sıcaklık, toz, nem ve titreşim testlerinden geçmiştir ve yine de zorlu koşullar altında yüksek kaliteli ve istikrarlı iletişim sağlayabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
HACI KUMAŞ
HACI KUMAŞ
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?