Sektör Sınıfı Profesyonel PoC Telsiz

Suya, toza ve düşürmeye karşı dayanıklılık becerisi ile güvenilir.

Güçlü Yönetim ve Gönderi Platformu

Çok işlevli gönderi istasyonu, kurumsal müşterilerin rutin gönderi ve komut etkinliklerine dair özel gereksinimlerini eksiksiz şekilde karşılar. Kuruluş/şirket ve grup/kullanıcı düzey tabanlı yönetimi, yönetim ve operasyon için pratiklik sağlar.

Özelleştirilebilir E2E Çözümü

Hytera özelleştirilebilir, sektöre özel E2E çözümleri sağlar. Bu çözümler genel merkez ve IoT uygulamaları gibi üçüncü taraf ürünlere entegre olabilir.

Çok Aksesuar

Hytera araç desteği, omuz mikrofonu, çağrı cihazı kiti ve Bluetooth ses aksesuarları dahil olmak üzere çok çeşitli aksesuarı destekler. Bu aksesuarlar seyahat, devriye, spor müsabakalarında güvenlik, otel hizmetleri vb. birçok farklı alanda müşterinin isteklerini geniş ölçüde karşılar.

Profesyonel Çalışma Hizmetleri

Ayrılmış iletişim ağlarında 17 yıllık tecrübeye sahip Hytera, iletişimler denizinde sizi güvenli ve sağlam bir şekilde yüzdürebilir. Hytera’nın buna ek olarak, işlerin hızlı şekilde ele alınması için 7×24 çalışan profesyonel bir destek ekibi bulunur. Hytera’nın önemli müşterilerinden biri olmak acil durum bekleme ekipmanlarında yükseltme ve eğitim hizmetleri almanızı sağlar.

pnc 370 hytera